Fundacja "Mam marzenie" Dzień pluszowego Misia

Fundacja Mam Marzenie
, organizacja pożytku publicznego, która nieprzerwanie od 2003 roku spełnia marzenia dzieci w wieku od 3 do 18 lat cierpiących na choroby zagrażające życiu, już po raz dziewiąty organizuje akcję Dzień Pluszowego Misia i serdecznie zaprasza Państwa do udziału w niej.

Wolontariusze Fundacji, widząc potrzebę i znaczenie wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, z okazji wypadającego 25 listopada Światowego Dnia Pluszowego Misia rozdają małym pacjentom maskotki i zabawki.

Akcja polega na zbieraniu pluszaków, zabawek i artykułów plastycznych, które potem przekażemy małym pacjentom Ponadregionalnego Centrum Onkologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei" we Wrocławiu oraz Oddziału Kardiologii Dziecięcej z Pododdziałem Kardiochirurgii Dziecięcej i Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.
Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów wszystkie rzeczy muszą być nowe.
Zbiórka trwa do 18 listopada (piątek). W załącznikach przesyłamy grafiki promocyjne: plakat oraz banner.

Więcej informacji o akcji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.mammarzenie.org oraz na wydarzeniu na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1713192235731521).