ZDJĘCIA - SESJA FOTOGRAFICZNA

Szanowni  Rodzice!
W ramach udziału przedszkolaków w projekcji kina sensorycznego odbyła się sesja fotograficzna. Istniej możliwość zakupu zestawów z kompletami (brak możliwości zakupu pojedynczych zdjęć oraz brak możliwości przekładania ich między kompletami). Zestawy otrzymają Państwo w poniedziałek tj. 20.03.2023.
Jeśli zdecydują się Państwo dokonać zakupu bardzo prosimy o wpłatę  do nauczycieli poszczególnych grup do 27.03.2023 (poniedziałek), lub zwrot zestawów.

Istnieje możliwość zakupu jednego wybranego kompletu (trzech zdjęć), jak również dwóch kompletów czy też trzech kompletów

W skład zestawu wchodzi:
1. Komplet Gracza - cena 40 zł (trzy zdjęcia)
2. Komplet Wielkanoc cena 40 zł (trzy zdjęcia)
3. Komplet Dzień Mamy cena 40 zł (trzy zdjęcia)

Firma przewiduje rabaty dla kupujących co najmniej dwa komplety. Informację na ten temat otrzymają Państwo wraz z broszurą zawartą w zdjęciach.