Organizacja pracy

Logopedia w grupach: "Biedronki" i "Jeżyki".

Wszyscy Rodzice otrzymali informację zwrotną po przeprowadzonym badaniu przesiewowym.
( w dniach 17-18.10. 2022r. ).
Od dnia 3.10  w grupach: Biedronki i Jeżyki były przeprowadzane badania logopedyczne.

Rodzice dzieci, które otrzymały KONTRAKT, proszeni są o podpisanie dokumentów ( przez dwoje rodziców lub opiekunów prawnych) i jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w zajęciach.
Termin oddania do piątku tj. 21.10 i jest to ważne do ułożenia planu.

Dzieci, które będą uczestniczyły w zajęciach, (poza KONTRAKTEM) przynoszą do przedszkola podpisany zeszyt  formatu A4.

Jeśli Państwo NIE WYRAŻACIE ZGODY, bierzecie odpowiedzialność za prawidłowy rozwój mowy swoich dzieci. Prosimy wówczas o oświadczenie. (wzór poniżej)

Zostaliśmy zapoznani z wynikami logopedycznych badań przesiewowych. NIE WYRAŻAMY ZGODY na udział w zajęciach logopedycznych mojego dziecka (imię i nazwisko, grupa) w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej na terenie Miejskiego Przedszkola nr 27 "Okrąglaczek". Podpis Rodziców/ Opiekunów prawnych.

Zapraszamy na konsultacje indywidualne i spotkania w ramach godziny dostęponości (każdy poniedziałek g.17-18).

Lista artykułów