Podsumowanie projektu "Żyj, mieszkaj i pracuj w Jeleniej Górze". Z jelonkiem poznajemy Jelenią Górę Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014 - 2021 i Środków Budżetu Państwa.

Dnia 14.06.2023 w SP 10 odbył się konkurs podsumowujący projekt w którym brały udział grupy: Biedronki i Jeżyki
konkurencjach reprezentowali nasze przedszkole:
Maja Wieczorek, Alicja Minciel i Wojciech Wryszcz. Komisja konkursowa oceniała wykonane zadania oraz przygotowaną podczas realizacji projektu kronikę z fotografiami i pracami plastycznymi oraz przygotowany przez dzieci herb Jeleniej Góry.
Drużyna uzyskała
I MIEJSCE,
składamy brawa i gratulacje.