Głosowanie na najpiękniejszą bombkę w konkursie "Okrąglączkowa bombka choinkowa".

Konkurs na najpiękniejszą bomkę  - rozstrzygnięcie.

Bardzo dziękujemy za przepiękne bombki, które zdobią nasz przedszkolny hol.
Wpłynęło wiele prac, każda z nich jest inna, kolorowa, wyjątkowa. Tworząc te małe dzieła sztuki, Przedszkolaki wraz z rodzicami, wykazali się niezwykłą inwencją, indywidualnym podejściem do tematu oraz wykorzystaniem różnych technik do ich  kreatywnego wykonania.
Pomysłowość naszych Przedszkolaków  i ich rodzin nas pozytywnie zaskoczyła.
Na najpiękniejszą bombkę głosujemy w dniach 13-14. grudnia podczas „Spotkań przy choince” (występów grup).
1 głos= 1 dziecko z rodzicem
Rodzic z dzieckiem oddaje tylko jeden głos.
Rodzic otrzymuje kartkę, na której wpisuje numer wybranej bombki.. Następnie składa kartkę  aby, nie było widać numeru) i wrzuca do wyznaczonego pojemnika. Kartki są opatrzone pieczęcią przedszkola.

Komisyjne liczenie głosów odbędzie się po wszystkich wstępach. A Wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości najpóźniej do dnia 18. 12. 2023r.  Wówczas odbędzie się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów pamiątkowych.

Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w konkursie. Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Wszystkich możliwością rozwijania pasji, talentów twórczych i kreatywności a przede wszystkim wspaniałej rodzinnej zabawy.