Podziękowania dla Rodziców

Z całego serca dziękujemy za udział w naszym kiermaszu świątecznym. To dzięki Państwa obecności i zaangażowaniu udało nam się zorganizować wspaniałe wydarzenie, które przyniosło wiele radości i uśmiechu.

Jesteśmy pełni wdzięczności za to, że poświęciliście swój czas i siły, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Państwa obecność, aktywność i wkład w organizację kiermaszu były nieocenione. Dzięki pomocy Rodziców udało nam się zebrać fundusze, które pozwolą nam kontynuować nasze działania i inicjatywy na rzecz społeczności przedszkolnej.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców:

Pani Anety Turwanickiej, Pani Pauliny Pisarczyk , Pana Pawła Kozuba z grupy "Biedroneczki"

Pani Urszuli i Dariusza Wójtowicz, Pana Damiana i Justyny Strączek, Pani Marcie Bagińskiej i Jarosławowi Sorotiuk  z grupy "Tęczowe Nutki".

Pani Julicie Maczel, Pani Annie Zawodnik, Pani Joannie Urbanek, Pani Agacie Wiśniewskiej z grupy "Krasnoludków".