Wręczenie nagród w XVI Konkursie dla Dzieci i Młodzieży “Uczę się bezpiecznie żyć”.

12 października 2020 roku odbyło się uroczyste wręczenie Nagrody Specjalnej Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, którą Nasze przedszkole otrzymało za zajęcie I miejsca w XVI Konkursie dla Dzieci i Młodzieży “Uczę się bezpiecznie żyć” 2020.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w sali im. Jerzego Woźniaka w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim. Nasze przedszkole znalazło się w gronie trzech najlepszych placówek w wojewódzctwie w kategorii  dzieci realizujących roczne przygotowanie przedszkolne. Na drugim miejscu podium znalazło się Przedszkole nr 4 w Oleśnicy, a stawkę zamknął Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu.