Organizacja pracy

Program Wsparcia MEiN i UKSW internetowa platforma specjalistyczno-doradcza.

INTERNETOWA PLATFORMA SPECJALISTYCZNO-DORADCZA

Zarówno uczniowie, rodzice, jak i nauczyciele mogą skorzystać z
szerokiego spektrum pomocy i wsparcia, indywidualnych bezpłatnych
konsultacji ze specjalistami.

PROWADZONE SĄ DYŻURY PSYCHOLOGÓW.  Wsparcie ma
charakter indywidualnych spotkań ze specjalistą w formie online.

Doradztwo, jak i szkolenia świadczone są BEZPŁATNIE w ramach
realizacji „Programu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla
uczniów i nauczycieli" finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i
Nauki.

Zostaliśmy powołani do misji przygotowania i przeprowadzenia pilotażowych działań wspierających uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli szkół podstawowych i średnich w walce z negatywnymi skutkami pandemii.

Na co dzień pracujemy jako badacze i dydaktycy na Wydziale Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, współpracując z innymi wydziałami uczelni oraz organizacjami pozarządowymi i Instytutami badawczymi w całej Polsce.

Naszym głównym zadaniem jest zorganizowanie podstawowej formy wsparcia dla uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy poszukują informacji na temat dobrostanu psychicznego po pandemii. Równocześnie przygotowujemy materiały do pobrania, jak i oglądania, które mogą przydać się w planowaniu polityki edukacyjnej bardziej przyjaznej uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Przygotowujemy również konferencje i publikacje naukowe, związane z prowadzonymi badaniami (ilościowymi i jakościowymi) na temat skutków pandemii. Jednocześnie organizujemy ogólnopolski konkurs otwarty dla wszystkich uczestników procesu kształcenia, na nową wizję polskiej szkoły.

Więcej informacji wraz z ofertą szkoleń na stronie:
Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą.

Lista artykułów